Електронна влада

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

Название:
«Електронна влада» (робочий варіант)

Название организации-заявителя/инициативной группы:
Запорізька обласна громадська організація «НОВОПРАВІЄ»

Ф.И.О., руководителя проекта, контактная информация:
Матрій Андрій Кліментійович
тел.: (061) 220-77-20
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Цель:
Виявити ключові проблеми у Запорізькій області за допомогою прямої взаємодії з жителями для розуміння причин, які породили їх виникнення і представлення комплексу заходів, спрямованих на вирішення цих проблем за допомогою громадськості.

Задачи:

  1. Створити  у мережі Інтернет інформаційну систему органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, з простою у використанні програмною оболонкою.
  2. Об’єднати  у єдину мережу існуючі інформаційні ресурси органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування (райрад та райдержадміністрацій області).
  3. Забезпечити  можливість звернення членів обласної громади до органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування у електронному вигляді та у формі відеозверень і своєчасно отримувати інформацію, що стосується  відповідей  на  звернення  громадян (відеозвереня є поки що тільки для облради та облдержадміністрації).
  4. Забезпечити можливість членам обласної громади слідкувати за статистикою звернень і відповідей та вирішення проблемних питань органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування. 
  5. Забезпечити рівність і відкритість доступу до інформаційної системи органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, як членам громади, що мають самостійний вихід у мережу Інтернет, так й тим, хто такого виходу не має.
  6. Підвищити кваліфікацію задіяного персоналу органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування області в частині модернізації відповідних управлінських процесів та використання відповідних інформаційних технологій.
  7. Проінформувати громаду Запорізької області про нові можливості електронного спілкування з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також можливості здійснювати громадський контроль за їх діяльністю.

Ожидаемый эффект:
Сформувати цілісне уявлення про ключові проблеми Запорізькій області, що дозволить створити оптимальну стратегію стійкого розвитку, виходячи виключно з потреб та інтересів мешканців для оптимізації ресурсів регіону.

Целевая аудитория проекта:
Представники територіальної громади Запорізькій області – жителі (всі соціальні групи) та організації – яки звертаються до органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування з проханням вирішення особистих проблем. 

Территория проведения:
Оскільки проект направлений на вирішення проблем, властивих кожній адміністративній одиниці, то він може бути застосований на території всій України. 

Комментарии   

 
#3 hmes 01.10.2010 16:17
"...Да, но словам ведь соответсвуют понятия..." (Фауст)
Поймёт ли обыватель то, что ты хочешь донести?

Ну хорошо, даже если проект заработает и всё будет как по маслу. По 3-му закону Ньютона всегда найдётся тот кто будет ставить палки в колёса. Как тогда быть? ведь и заниматься проектом и отбиваться от "доброжелателей " - это одному непосильный труд. Здесь должна уже быть структура, выкристализован ная...
 
 
#2 Матрей Андрей Климентьевич 01.10.2010 12:28
Цитирую hmes:
Чего толпе нужно? Крови и зрелищ, образно говоря. К чему приведёт, если ты встё-таки сможешь дать толпе и крови и зрелищ?... к провалу твоей основной цели - становление человечного типа психики в обществе.

Плохой образный пример.

Людям "толпе" не нужны зрелища, они насмотрелись на них уже за 19-лет становления государства с лихвой. В нашем потребительском обществе люди мечтают о стабильности, достатке, справедливости.

Данный проект нацелен помочь людям в разрешение их проблем, которые не дают им желаемого.
Я не пытаюсь ускорить процесс построения справедливого общества, я лишь делаю первые шаги в его формировании.
Как гласит поговорка: "Дорогу осилит идущий по ней" ;-)

И еще, данный проект будет практическим применением Концепции на практике. Покажет перспективу в управлении, открытости информации, подготовка новых кадров, и самое главное практическое решение жизненных проблем людей.

Я считаю, что слова должны переходить в дела, а не оставаться пустыми словами. :-)
 
 
#1 hmes 01.10.2010 11:49
Андрей, ты точно уверен, что правильно оценил объект, которым собираешься управлять при помощи этого проекта? Я уже не боюсь этого слова, но ты собираешься работать с толпой. Чего толпе нужно? Крови и зрелищ, образно говоря. К чему приведёт если ты (а ты КОБовец) не дашь требуемого?...к провалу проекта. К чему приведёт, если ты встё-таки сможешь дать толпе и крови и зрелищ?... к провалу твоей основной цели - становление человечного типа психики в обществе. Я думаю, что в любом случае - "Електронна влада", на сегодняшний день не имеет перспективы.
Я понимаю тебя, что ты хочешь ускорить процесс построения справедливого общества. Но... мы , наверное, всё-таки должны набраться терпения, иначе можно сделать очередную "прививку" этому же обществу от стремления к Богодержавию.
За то, что ты в поиске - молодец, так держать!
 

Чтобы оставить комментарий Вам надо зарегистрироваться на сайте

Мы ВКонтакте

 

Сайты


Статистика

Посетители
854
Материалы
2021
Количество просмотров материалов
10375299

Интернет Ресурсы