Группа депутатов пытается протолкнуть закон, который устроит геноцид в Украине.

Однако группа депутатов пытается протолкнуть закон, который устроит геноцид в Украине. Проект Закону про вакцинопрофілактику інфекційних хвороб  (№ 4778)http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=36614 http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=35773

 

 

 

Скачать законопроект тут: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=35773&pf35401=146500

Почитайте сами:   Стаття 8. Відмова від профілактичних щеплень   Відсутність профілактичних щеплень від інфекційних хвороб, що керуються засобами специфічної профілактики, у особи, у тому числі у дитини, в якої не виявлені постійні медичні протипоказання до них, спричиняє: – заборону на виїзд в країни, перебування в яких відповідно до вимог міжнародних медико-санітарних правил або міжнародних договорів України потребує відповідних профілактичних щеплень; – тимчасову відмову у прийомі до навчально-виховних, оздоровчих і санаторно-курортних закладів, установ соціального обслуговування, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю; – відмову у прийомі на роботу, виконання якої пов’язано з ризиком захворювання на інфекційні хвороби та з ризиком поширення ними таких інфекційних хвороб. – Особи, законні представники дітей, у яких в результаті відмови відсутні  профілактичні щеплення, несуть відповідальність згідно з законодавством, якщо ці особи, діти стали причиною  інфекційної хвороби (так як були джерелом її розповсюдження), яка призвела в організованому  колективі до групового захворювання, спалаху або летальних випадків тощо. – Законні представники, діти яких не мали профілактичних щеплень в результаті відмови і захворіли на інфекційну хворобу, проти якої не було зроблено щеплення, або набули інвалідності чи померли, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. – Перелік робіт, виконання яких пов’язано з ризиком захворювання на інфекційні хвороби і потребує проведення профілактичних щеплень за професійною діяльністю, встановлюється Кабінетом Міністрів України. – При відмові від профілактичних щеплень за епідемічними показаннями особи, законні представники дітей зобов’язані: виконувати інструкції та медичні рекомендації; – у письмовій формі підтверджувати відмову від профілактичного щеплення; – нести персональну відповідальність за збереження життя і здоров’я при відмові від профілактичного щеплення себе та дітей. – Лікувально-профілактичний заклад фіксує відмову особи від щеплення себе чи законних представників від щеплення дитини і  попереджає їх про можливі наслідки та персональну відповідальність у разі виникнення відповідних поствакцинальних ускладнень, а також повідомляє відповідний орган охорони здоров’я про факт відмови від профілактичного щеплення. и т.д.

РОЗДІЛ V.  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ОСІБ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОСТВАКЦИНАЛЬНИХ УСКЛАДНЕНЬ Стаття 16. Соціальний захист при виникненні поствакцинальних ускладнень При виникненні поствакцинальних ускладнень в залежності від їх виду і важкості  забезпечується: 1) відшкодування шкоди, заподіяної особі, у тому числі дитині, внаслідок ушкодження її здоров’я або в разі її смерті, шляхом здійснення виплат: одноразової компенсації у разі розладів здоров’я або смерті особи; щомісячної грошової компенсації у разі встановлення інвалідності або смерті; 2) виплата особі, законному представнику дитини допомоги по тимчасовій непрацездатності за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку тимчасовою втратою працездатності; … и т.д.

Граждане Украины – Вас вообще-то убивать собираются, а никто и в ус не дует. Они наедятся, на особую черту украинского менталитета “Моя хата з краю”. Они плевать хотели на конституцию, на ваши права, на демократические принципы – это всё лохотрон!

Страна должна знать ХЕРроев: Инициатор (слово блин подобрали) – Бахтеєва Тетяна Дмитрівнаhttp://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=5520 Член депутатської фракції Партії регіонів! Контактные данные там же

Другие инициаторы: Сушкевич Валерій Михайловичhttp://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=2093 Член депутатської фракції “Блок Юлії Тимошенко”!

Корж Віктор Петровичhttp://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=8793 Член депутатської фракції Партії регіонів! ВНИМАНИЕ! – Член групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль!!!

Гайдаєв Юрій Олександровичhttp://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=11137 Член депутатської фракції Комуністичної партії України ВНИМАНИЕ – Член групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль ! Вот тебе и БЮТ и Партия Регионов и Коммунисты… Стрит Флеш блин. Развод по полной!

Для тех кто ничего не знает о том, что представляет собой вакцинация, читать это: http://www.zarubezhom.com/Vakcine.htm

ЧТО ДЕЛАТЬ? Эту информацию передай как можно большему количеству людей. Делай рассылки знакомым, публикуй на форумах. Набери гневное письмо, и отправь его (с анонимного мэйла) авторам этого законопроекта, (их адреса есть на вышеуказанных страничка), в различные правовые инстанции, в СМИ. В письме никаких угроз физического характера! Просто сообщите что они плют на конституцию, на своих избирателей, и что их имена позорят из партии, их теперь будут знать все  и т.д.!

Чтобы оставить комментарий Вам надо зарегистрироваться на сайте

Мы ВКонтакте

 

Сайты


Статистика

Посетители
854
Материалы
2021
Количество просмотров материалов
10375689

Интернет Ресурсы